Najnowszy news

oto najnowszy news

Coś

Nowa akutalność

Oto jest zajawka do aktualności

test

Nagłowek newsa

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer justo eu In urna natoque. Mauris tincidunt ante eget wisi Aenean eros justo dolor accumsan nibh. Hac morbi nibh parturient ipsum ligula Cras risus tellus interdum cursus. Est convallis Nam Sed Sed platea id ut Morbi Nullam suscipit. Lacus nunc quis nulla sapien ac orci feugiat sem.

Eu semper eget Nulla leo tempor sed ante tempus cursus id. Auctor egestas tempor nibh suscipit senectus Nam commodo dui eleifend Vivamus. Nam quis nisl suscipit magna vestibulum eget euismod et metus a. Nibh elit natoque lacinia enim metus senectus velit eget eu eu. Quis malesuada porttitor orci turpis purus gravida velit.

Nagłowek newsa

TEST Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer justo eu In urna natoque. Mauris tincidunt ante eget wisi Aenean eros justo dolor accumsan nibh. Hac morbi nibh parturient ipsum ligula Cras risus tellus interdum cursus. Est convallis Nam Sed Sed platea id ut Morbi Nullam suscipit. Lacus nunc quis nulla sapien ac orci feugiat sem.

Eu semper eget Nulla leo tempor sed ante tempus cursus id. Auctor egestas tempor nibh suscipit senectus Nam commodo dui eleifend Vivamus. Nam quis nisl suscipit magna vestibulum eget euismod et metus a. Nibh elit natoque lacinia enim metus senectus velit eget eu eu. Quis malesuada porttitor orci turpis purus gravida velit.

O nas

Dzisiaj współczesny człowiek wszystko kupuje za pomocą obrazu, dlatego naszym celem jest wykonywanie tak dobrych i atrakcyjnych fotografii, aby zasada „dobre zdjęcia same sprzedają produkt” spełniała się w 100%.

Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie spełniając jego rozmaite oczekiwania, ale równocześnie podsuwamy propozycje własnych rozwiązań powstałych w oparciu o nasze doświadczenie oraz nieograniczoną wyobraźnię, natomiast nasza pasja oraz zaangażowanie pozwalają realizować powierzone nam zadania w sposób niezwykle rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

więcej >
ukryj

Nasza oferta

Podstawę naszej oferty stanowią profesjonalne zdjęcia produktowe w trzech odsłonach:

  • packshoty- zdjęcia produktów wykonywane na neutralnych tłach,
  • zdjęcia reklamowe - zdjęcia produktów w aranżowanych scenografiach,
  • fotografia 360° - zdjęcia produktu "z każdej strony" połączone w płynną prezentację 360°.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na wybrana formę fotografii, różnorodność oraz ilość fotografowanych produktów.


Studio i sprzęt

Do dyspozycji mamy własne studio wraz z profesjonalnym sprzętem foto (w tym innowacyjną technologię do fotografii 360), co pozwala nam realizować zlecenia w sposób elastyczny i w najwyższej jakości. Fotografujemy produkty zróżnicowane zarówno pod względem asortymentowym jak i gabarytowym - od małych  do tych całkiem sporych.

Sesje plenerowe

W zależności od specyfiki zlecenia realizujemy również sesje zdjęciowe w plenerze, w siedzibie klienta czy też w innych wyznaczonych miejscach, a ponieważ nie boimy się wyzwań staramy się zaadoptować do każdych warunków by osiągnąć jak najlepsze efekty.

 

Transport i magazyn

Posiadamy również własny transport, dzięki czemu na terenach mniej odległych możemy elastycznie i bezpiecznie  sami przewozić produkty. W przypadku miejsc bardziej oddalonych od naszego miejsca pracy kwestie transportu ustalamy indywidualnie.

Powierzone nam produkty do sfotografowania przechowujemy w obszernym, zabezpieczonym i ubezpieczonym magazynie, co pozwala zagwarantować ochronę produktów, szczególnie tych bardziej wartościowych.

 

Poligrafia i reklama - od projektu do realizacji

Oprócz fotografii albo raczej wraz z nią oferujemy również naszym klientom pomoc w zakresie poligrafii i reklamy - począwszy od projektu graficznego poprzez realizacje zakończoną tradycyjnym wydrukiem czy też inna formą finalną. Co oznacza, że możemy nie tylko wykonać zdjęcie produktu, ale także zaplanować i stworzyć jego pełną prezentację.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz oczywiście do kontaktu Smile

 

  • Fotografujemy produkty z różnych branż, dbając o najmniejsze szczegóły i zachowanie najwyższej jakości zarówno podczas sesji jak i późniejszej postprodukcji.
  • Dostarczane przez nas pakshoty mogą być z powodzeniem wykorzystywane w katalogach i folderach drukowanych jak i w sklepach oraz aukcjach internetowych.
  • Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na różnorodność oraz ilość fotografowanych produktów. Niemniej - im wiecej produktów tym koszt jednostkowy mniejszy.

Zapraszamy do kontaktu, a jeśli mają Państwo jakieś pytania również chętnie na nie odpowiemy.

Tutaj już nie sam produkt jest najważniejszy, ale cała kompozycja (tło, kolorystyka, scenografia itp.), która powinna być spójna i unikalna zapewniając w efekcie końcowym atrakcyjny wizualnie przekaz.

Fotografia reklamowa wymaga większego nakładu pracy i większego zaangażowania niż w przypadku zwykłych packshotów, ale jej oryginalność i efektywność pozwala na przyciągnięcie uwagi klienta.

Zdjęcia reklamowe mogą być wykorzystywane w katalogach, materiałach promocyjnych i reklamowych oraz w internecie i stanowią znakomite uzupełnienie profesjonalnej sesji produktowej.

Fotografia 360° polega na wykonaniu kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć z każdej strony produktu i połączeniu ich w płynną prezentację. Dzięki temu produkt staje się trójwymiarowy, a klient może zapoznać się z nim w najmniejszym szczególe poprzez funkcje przybliżania (powiększania) oraz płynnego obrotu przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Z kolei producent (sprzedający) nie musi już tracić czasu i miejsca na umieszczanie szczegółowych opisów, ponieważ dzięki fotografii 360° klient sam zapoznaje się z produktem, jego składem czy też możliwościami zastosowania. Dodatkowo istotne elementy produktu można oznaczyć i opisać za pomocą hotspotów, co jeszcze lepiej pozwala zaprezentować funkcjonalność produktów.

Fotografia 360° wykorzystywana jest głównie w internecie, a jej technologia  sprawia, że produkty wyglądają niemal tak samo jak w rzeczywistości.

Masz pytania - skontaktuj się z nami - chętnie na nie odpowiemy, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Portfolio

Do góry